Menu

Putovní prodejní výstava

Ve školním roce 2017/2018 putovní výstava nebude

Věříme ale, že další rok se nám podaří vše napravit a výstavu pošleme do světa.

Jak výstava probíhá

  1. Zarezervujte si výstavu na vybraný měsíc.
  2. Domluvte místo, kde výstava proběhne.
  3. Výstavu foťte a fotky nám pošlete.

Výstavu lze provést kdekoli (v prostorách školy, v knihovně nebo na jiném místě, kde si to domluvíte).

Jak si zapůjčit výstavu?

K zapůjčení výstavy stačí vyplnit krátký formulář, kterým si výstavu rezervujete na vybraný měsíc a domluvit místo, kde bude výstava umístěna. Výstavu můžete umístit v jakémkoli prostoru, který domluvíte. Může to být vaše škola, ale také knihovna, městský úřad nebo kulturní centrum.

Kdo hradí poslání výstavy dál?

Odeslání výstavy na další místo (případně zpět do centra) hradíte vy. Doporučujeme proto na vernisáži či výstavě vybírat drobné vstupné, ze kterého bude poštovné hrazeno.

Jak probíhá zapůjčení výstavy?

Výstavu dostanete začátkem vybraného měsíce a koncem měsíce vás vyzveme, abyste ji poslali dál (vždy dostanete kontakt na toho, kdo organizuje výstavu před vámi i po vás). Při příjmu a odeslání výstavy, prosím, zkontrolujte její kompletnost a podepište protokol, který je součástí výstavy (protokol vždy přiložte k výstavě, když ji budete odesílat).

Součástí výstavy musí být informace o projektu a o Centru Mandala. Proto prosíme o vystavení plakátu k projektu, který je součástí výstavy.

Všechny obrazy z výstavy jsou ke koupi. Stačí k výstavě přiložit objednávkové lístečky a krabičku pro jejich sběr (i to je součástí výstavy). Přispějete tak k podpoře dětí z dětských domovů, což je hlavním smyslem projektu.

Časová osa projektu, aneb kde se právě nacházíme

Inspirujte se v minulých ročnících

Každý ročník je završen vernisáží z neoblíbenějších mandal:

Mandala dětem - logo
www.centrum-mandala.cz

kalendář mandal