Menu

Prodejní výstava

Kde bude výstava ve školním roce 2019/2020

Do září bude výstava k vidělní v Brně v Centru Mandala na Opletalově 6.

Chcete si ji poté půjčit? Napište nám.

Výstavu lze provést kdekoli (v prostorách školy, v knihovně nebo na jiném místě, kde si to domluvíte).

Jak si půjčit výstavu?

  1. Napište nám, kdy si chcete výstavu půjčit.
  2. Domluvte místo, kde výstava proběhne.
  3. Všechno spolu domluvíme a můžete zvát své blízké i vzdálené známé.

K zapůjčení výstavy nám stačí napsat kdy si chcete výstavu půjčit a domluvit místo, kde bude výstava umístěna. Výstavu můžete umístit v jakémkoli prostoru, který domluvíte. Může to být vaše škola, ale také knihovna, městský úřad nebo kulturní centrum.

Kdo hradí poslání výstavy dál?

Odeslání výstavy na další místo (případně zpět do centra) hradíte vy. Doporučujeme proto na vernisáži či výstavě vybírat drobné vstupné, ze kterého bude poštovné hrazeno.

Jak probíhá zapůjčení výstavy?

Výstavu dostanete začátkem vybraného měsíce a koncem měsíce vás vyzveme, abyste ji poslali dál (vždy dostanete kontakt na toho, kdo organizuje výstavu před vámi i po vás). Při příjmu a odeslání výstavy, prosím, zkontrolujte její kompletnost a podepište protokol, který je součástí výstavy (protokol vždy přiložte k výstavě, když ji budete odesílat).

Součástí výstavy musí být informace o projektu a o Centru Mandala. Proto prosíme o vystavení plakátu k projektu, který je součástí výstavy.

Všechny obrazy z výstavy jsou ke koupi. Stačí k výstavě přiložit objednávkové lístečky a krabičku pro jejich sběr (i to je součástí výstavy). Přispějete tak k podpoře dětí z dětských domovů, což je hlavním smyslem projektu.

Výstavu foťte a fotky nám pošlete.

Časová osa projektu, aneb kde se právě nacházíme

Inspirujte se v minulých ročnících

Každý ročník je završen vernisáží z neoblíbenějších mandal: